За нас

ИЦЕ ИНЖЕНЕРИНГ
Зошто треба да ги обоите за белиот ентериер да добие нов изглед
Одвреме навреме, на сите ни станува здодевен и монотон домот, дури и ако кога сме го уредувале сме му посветиле многу внимание на ентериерот.

Во такви моменти, сигурно помислувате дека ви е потребна некоја голема промена, или пак целосно кречење и менување на боите, но не секогаш е така.

Понекогаш, доволно е да ја смените бојата само на неколку ситници од ентериерот за домот да добие нов и свеж изглед.

Ѕидови

Ако сите ѕидови во собата се целосно бели или со светла нијанса, тогаш ви е потребно да додадете акцент на еден од ѕидовите. Обојте го во светла и впечатлива боја и целиот ентериер ќе добие нов изглед.

Таван

Доколку сакате промена, но боење на ѕидовите не е една од тие опции, тогаш дајте му акцент на таванот. Обојте го во друга боја од останатите ѕидови и веднаш ќе внесете „нов живот“ во познатиот ентериер.

  • History
  • Mission
  • Result
Наше изкуство
Завршни работи во градежништвото
Изведување на молеро-фарбарски работи
Работи со гипс картон
Водоводни инсталации
Парно греење
Електрични инсталации
Местење на керамички плочки
Изработка на термо фасди со пластичен абриб,
боја по избор, загарантиран квалитет
Услуги

Завршни работи во градежништвото
Изведување на молеро-фарбарски работи
Работи со гипс картон
Водоводни инсталации
Парно греење
Електрични инсталации
Местење на керамички плочки
Изработка на термо фасди со пластичен абриб,
боја по избор, загарантиран квалитет

Result

Lorem ipsum dolor sit amet, an vel bonorum dignissim delicatissimi, sea ad ipsum posidonium. His nibh fastidii ex, utinam percipit vulputate has at, labore nominati reprehendunt ea eos. No ridens alterum eum. Omnium deserunt interesset sit an, nullam option at mei. Dignissim argumentum et est, elitr legimus commune te mel, eripuit fabulas ius eu.

1992

Amet proin adipisc facilisi, cursus nec, elementum tincidunt sit,
wisi est hymenaeos, ante arcu pede.

2002

Amet proin adipisc facilisi, cursus nec, elementum tincidunt sit,
wisi est hymenaeos, ante arcu pede.

2017

Amet proin adipisc facilisi, cursus nec, elementum tincidunt sit,
wisi est hymenaeos, ante arcu pede.

2018

Amet proin adipisc facilisi, cursus nec, elementum tincidunt sit,
wisi est hymenaeos, ante arcu pede.

0

Наши Референци

Our Partners

За нас
За нас
За нас
За нас
За нас
За нас